Повертаємо борги. Справа на мільйони.

Повертаємо борги. Справа на мільйони

Хто з нас з вами ніколи не давав гроші в борг? При цьому сума позики може бути абсолютно різною, а ось проблема повернення грошей у всіх однакова. Однак, якщо ви звернулися до професіоналів — це вже не ваше питання, а наша робота.

До нас, в «Климчук та Партнери», звернувся за допомогою один з українських банків. У вивчених матеріалах справи фігурувала сума в розмірі близько 35 мільйонів гривень, надана банком за договором кредитування одному зі своїх клієнтів. Через деякий час, боржник банку припинив виконувати свої зобов’язання, просто кажучи, перестав повертати гроші банку. Переговори успіхів не принесли, і справа дійшла до суду.

Основною проблемою для банку в судовому процесі став безграмотно складений договір кредитування. Тому не зайвим буде згадати про те, що при складанні договорів слід звертатися за допомогою до компетентних юристів, вузькопрофесійних фахівців, які належним чином складуть договір, виходячи з конкретно вашої сфери діяльності. І повертаючись до матеріалів справи, відзначимо, що справа була виграна, завдяки досить оперативній та професійній роботі юристів Климчук і партнери, які зібрали, доповнили, виправили і юридично вірно оформили позовні вимоги банку, для того щоб все ж стягнути з відповідача заборгованість за кредитним договором. Позов задоволено повністю. Справа закрита.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49435358


Залишити відповідь