Справа про визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора.

Справа про скасування рішення державного реєстратора

В компанію звернувся Клієнт, у якого виникли труднощі із реєстрацією права власності на квартиру в новобудові. Відмову в реєстрації права власності Державний реєстратор аргументував наявністю арешту на весь будинок в цілому.

Наші юристи, відстоюючи інтереси Клієнта зробили наступне: довели, що договір купівлі-продажу майнових прав на квартиру, про яку йде мова, складено вірно. Умови договору виконані в повному обсязі (акт прийому-передачі введеного в експлуатацію об’єкта — підписано, грошові кошти — сплачено повністю), а дії Державного реєстратора, що виніс рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень — не є законним. У свою чергу, Державний реєстратор обґрунтовував свою позицію тим, що реєстраційні дії нашого Клієнта були виконані з порушенням закону, та що судом першої інстанції не в повному обсязі досліджено обставини та надано не вірну правову оцінку. Належних доказів про порушення надано не було, тому суд вирішив твердження Державного реєстратора визнати необґрунтованим.

Дослідивши всі матеріали справи, суд прийняв рішення — апеляційну скаргу Державного реєстратора залишити без задоволення.

В подальшому, на підставі цього рішення Клієнту було зареєстровано право власності.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/44745816


Залишити відповідь