Руйнуємо міфи – виправдувальний вирок в Україні можливий. Справа по звинуваченню в одержанні неправомірної вигоди (хабара).

виправдувальний вирок в Україні, звинувачення в одержанні хабара

Попри дані статистики в Україні, щодо відсотка винесення виправдувальних вироків, компанія «Климчук та Партнери», бореться з цією тенденцією і готові надати вам допомогу в найбільш складних ситуаціях.

У травні 2016 року, до нас за правовим захистом звернувся директор великої брокерської компанії, проти якого було порушено кримінальну справу і висунуто звинувачення в скоєнні злочину. Нашому Клієнту інкримінували отримання неправомірної вигоди (хабара), за надання послуг митного брокера. Звинувачення було побудоване таким чином, що нібито, надані нашим Клієнтом брокерські послуги, носили в собі неоднозначний характер. Простіше кажучи, на думку прокуратури, частина грошей замовника була передана за надання брокерських послуг, а інша частина — за сприяння в митному оформленні, безпосередньо співробітникам митниці. Ми змогли довести в суді, що наш Клієнт, не мав ніяких фінансових взаємин з представниками митниці, і тому не міг впливати на прийняття тих чи інших рішень. У доповненні до всього, гроші, отримані за надання послуг, були передані директору брокерської компанії вже після того, як всі митні послуги були надані.

Суд постановив, що обвинувачений і обвинувач по-різному усвідомлювали мету передачі й отримання грошових коштів, проте ніхто при цьому не вказав на те, що гроші призначалися конкретно для представників митниці.

Наша адвокатська компанія, не просто захистила інтереси Клієнта, а домоглася винесення виправдувального вироку у зв’язку з відсутністю, як такого, складу злочину.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/56459600


Залишити відповідь