Навіщо бізнесмену юридичний радник?

Навіщо бізнесмену юридичний радникПрофесійна і своєчасна юридична підтримка — основа стабільності та успішності будь-якого бізнесу. У свою чергу, своєчасність передбачає те, що бізнесмен  заручається юридичною допомогою для попередження можливих неприємностей. Для цього якраз і потрібен юрист, який буде супроводжувати бізнес.

Юридичний радник здійснює комплексний юридичний супровід діяльності бізнесу. З таким радником бізнесмен може бути впевненим у тому, що справою займається професіонал, що спеціалізується на наданні юридичних послуг бізнесу, який володіє достатніми знаннями і досвідом роботи в цій сфері та знає всі тонкощі організації та ведення бізнесу.

На сьогоднішній день випадки рейдерських атак в Україні, досить поширений спосіб «віджиму» бізнесу. Не тільки великі підприємства і концерни стають жертвами махінацій і корупційних схем, але і власники малого, середнього бізнесу також є предметом незаконного захоплення територій, приміщень і цінного майна.

Відстоювання своїх прав і повернення майна — справа не з легких, тому рейдерські захоплення супроводжують досвідчені в таких питаннях юристи. Незалежно від того, це перші спроби захоплення шляхом погроз і шантажу або судовий процес, який може привести до втрати всього бізнесу або цінного майна, для ефективного захисту бізнесу необхідно вдатися до рішучих дій і перш за все, підключити грамотних юристів і адвокатів.

Ефективний захист підприємства від рейдерських атак передбачає алгоритм конкретних дій, а саме:

  • рішення конфліктів з державними структурами, організаціями;
  • участь юриста і своєчасна допомога при перевірках органами влади;
  • юридична допомога бізнесу при незаконному втручанні в господарську роботу;
  • правовий захист і присутність адвоката в момент незаконного вилучення документів, звітностей фіскальними або правоохоронними органами;
  • оскарження незаконних дій або бездіяльності державних органів влади та контролю; представлення інтересів бізнесмена в державних органах і судах, досудові та судові розгляди по визнанню позовних вимог і правових актів недійсними та інше.

Інколи, підприємства не дотримуються умови договору, не оформлюють супутніх документів. Але для того, щоб мінімізувати фінансові ризики необхідно чітко прописувати всі пункти, не ігнорувати, перевіряти додаткову документацію. Довіряючи цю справу юридичному раднику ви можете бути певні, що ваш бізнес під надійним захистом.

Адвокати “Климчук та партнери” мають великий досвід у врегулюванні подібних питань. Телефонуйте за номером +380(44)592-45-35 

Будемо раді вам допомогти.


Залишити відповідь