Випадок рейдерського захоплення нежитлового приміщення та шляхи вирішення подібних справ у судовій практиці.

За юридичною допомогою в адвокатську компанію «Климчук та Партнери» звернувся Клієнт, який постраждав від рейдерського захоплення придбаного ним гаража.

Читати далі

Справа про визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора.

В компанію звернувся Клієнт, у якого виникли труднощі із реєстрацією права власності на квартиру в новобудові. Відмову в реєстрації права власності Державний реєстратор аргументував наявністю арешту на весь будинок в цілому.

Читати далі

Адміністративні правопорушення. Як захистити себе від нав’язаного штрафу.

У нашу адвокатську компанію, звернувся Клієнт, якого звинуватили в скоєнні правопорушення. Точніше сказати, службою поліції був складений протокол про адміністративне правопорушення: водіння автомобіля в нетверезому вигляді, в якому і фігурував наш Клієнт.

Читати далі

Справа щодо стягнення матеріальної шкоди зі співробітників підприємства.

У цій справі мова піде про трудові відносини, договір найму і матеріальну відповідальності або ж не відповідальності співробітників, згідно трудового договору.

Читати далі

Справа з обвинувачення в отриманні неправомірної вигоди (хабара).

За правовою допомогою звернувся Клієнт, який займав високу посаду у державних структурах. Клієнт повідомив, що у відношенні нього було порушено кримінальну справу по підозрі в отриманні хабара.

Читати далі

Повертаємо борги. Справа на мільйони.

Хто з нас з Вами ніколи не давав гроші в борг? При цьому сума позики може бути абсолютно різною, а ось проблема повернення грошей у всіх однакова. Однак, якщо Ви звернулися до професіоналів – це вже не Ваше питання, а наша робота.

Читати далі

Руйнуємо міфи – виправдувальний вирок в Україні можливий. Справа по звинуваченню в одержанні неправомірної вигоди (хабара).

Незважаючи на дані статистики в Україні, щодо відсотка винесення виправдувальних вироків, ми, в компанії «Климчук та Партнери», боремося з існуючою тенденцією і готові надати Вам допомогу в найбільш складних ситуаціях
Читати далі

За сто років методи реформування міліції/поліції не змінились

Реформа поліції призвела до того, що звільнені працівники поліції, здебільшого це ті працівники, які працювали до цього в міліції, масово звертаються до суду з позовами про незаконність такого звільнення та поновлення на посаді.

Чи дійсно атестація працівників поліції проводиться згідно чинного законодавства України? Для цього необхідно розглянути деякі основні засади проведення такої атестації.

Читати далі

  • 1
  • 2